Otvárame čajovňu – TEA BAR

Radi by sme sa vám všetkým poďakovali za dôveru, ktorú ste prejavili v roku 2012 vašou návštevou a popriali vám pokojné vianočné sviatky a úspešný štart do nového roku.

Pripravili sme pre vás ku koncu roku novinku, o ktorej by sme vám radi napísali niekoľko riadkov…

Od uplynulého víkendu máte možnosť doplniť relax vo wellness bazéne a cvičenie vo fitnes o pobyt v čajovni s názvom Tea Bar. V ponuke je vyše 75 druhov čajov, dovážaných priamo z „čajových“ krajín ako Čína, Japonsko, India, Nepál a ktorý druh čaju si vyberiete je len na vás. Profesionálne zaškolený personál vám rád pomôže vo výbere vhodného druhu, či už to bude čierny, zelený, bylinný, voňavý, na chudnutie alebo u detí obľúbený ovocný čaj. Podávanie čaju v príslušnej čajovej keramike vám spríjemní chvíle posedenia či už s priateľmi, alebo rodinou.

Čaj je možné si u nás zakúpiť aj v praktických 50g. vreckách, do ktorých je čaj čerstvo balený a vážený. Spolu s čajovou keramikou to môže byť skvelý darček pre vašich blízkych.

Relax vo wellness bazéne doplnený o chvíle oddychu pri skvelom čaji sa bude určite počas chladných zimných dní páčiť aj vám.

Tešíme sa na vašu návštevu!